Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Wrz 26, 2018 in Wskazówki modowe | 0 comments

Kobiece garnitury, jak dobrać do sylwetki, gdzie kupić?

Kobiece garnitury, jak dobrać do sylwetki, gdzie kupić?

Kobiecy garnitur to trend, który wraca, jak bumerang. Śmiało można powiedzieć, że styl glamour pasuje do każdego typu urody. Wystarczy jedynie znaleźć fason odpowiedni dla siebie. Istotnym jest, aby zwracać uwagę nie tylko na to, co jest aktualnie na topie w świecie fashion. Damski garnitur musi przede wszystkim sprawiać wrażenie perfekcyjnie dopasowanego.

Bohoboco

Jak powinien leżeć damski garnitur?

Dobrze skrojony kobiecy garnitur musi podkreślać atuty sylwetki. Oczywiście wszystko zależy od naszych upodobań, jednak większości Pań zależy na tym, aby zatuszować słabe strony figury. Sporą trudnością może być dopasowanie marynarki – należy uważać na to, aby nie uwypuklała ona szerokich ramion. Nie może być ona zbyt wąska, ani zbyt szeroka. To właśnie na ramionach „opiera się” cały krój marynarki. Jeśli w tym miejscu będzie leżeć ona źle, to w innych obszarach również będzie coś nie tak.

Wbrew pozorom marynarka nie musi sięgać idealnie do bioder i podkreślać talii. Aktualnie królują modele oversize, czyli długie i luźne, które wyglądają, jak pożyczone od chłopaka. Jest to doskonała propozycja dla kobiet plus size, które chcą wyglądać stylowo.

Jeśli chodzi o spodnie, to tutaj również mamy szerokie pole do popisu. W modzie znajdują się zarówno te z wysokim, jak i z regularnym stanem. Nogawki mogą sięgać do samej ziemi lub mieć długość 7/8. Mogą być one zwężane lub wręcz przeciwnie. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń, a najważniejsze jest to, aby dobrze się czuć. Niskie kobiety powinny jednak ostrożnie podejść do tematu szerokich i bardzo długich nogawek. Istnieje duże ryzyko, że skrócą one sylwetkę, a tym samym dodadzą zbędnych kilogramów.

Kobiece garnitury znajdziemy nie tylko u projektantów. Aktualnie są one dostępne niemal w każdej popularnej sieciówce. Wybór zależy więc od naszych możliwości finansowych.

 

Jakie garnitury damskie są obecnie modne?

Kobiety, które poszukują czegoś wyjątkowego powinny poszukać inspiracji wśród projektów światowej sławy dizajnerów. Pastelowy garnitur damski od Bohoboco zachwycił gwiazdy dużego formatu. Jego fason sprawia wrażenie szytego na miarę. Stonowany, a zarazem przepełniony seksapilem. To genialna propozycja nie tylko do biura, ale również na imprezy. Pamiętajmy, że siła tkwi w dodatkach.

Warto przyjrzeć się bliżej kolekcji Just Unique. Znajdziemy tam garnitur z motywem biało-czarnej kraty, a także złotych ornamentów. Jest to wzór jedyny w swoim rodzaju.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *