Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Maj 19, 2017 in Marki Glamour, Misz Masz | 0 comments

Bransoletki Lou

Bransoletki Lou

Już od zarania dziejów kobiety ozdabiały swoje nadgarstki różnymi bransoletkami. Zwyczaj ten przetrwał  i na co dzień można zauważyć wiele bransoletek na kobiecych nadgarstkach. Producenci prześcigają się we wzorach, fasonach, materiałach z których je wykonują. Moją uwagę ostatnio przyciągnęła firma Lou, polski producent, który zaprojektował  całkiem ciekawe bransoletki w trzech fasonach. Myślę, że warto się im przyjrzeć.

Bransoletki z klamrą

Bransoletki z klamrą dodają elegancji do ubioru. Ten fason to dobre rozwiązanie zarówno dla nastolatki, jak i dojrzałej kobiety. Z pewnością tego typu bransoletki wyróżnia ich uniwersalność. Bez problemu taką bransoletkę można dopasować do każdego ubioru. Dzięki temu można stać się osobą, która ma swój własny, określony styl. Każda kobieta, która lubi ciekawie wyglądać, powinna mieć w swojej kolekcji chociażby kilka różnych bransoletek, które będą nadawać jej stylizacji klimat jaki chciałaby w danej chwili osiągnąć.

 

Bransoletki z zawieszką ze sklepu internetowego

Sklep internetowy Lou to jedno z wielu miejsc, gdzie można kupić bransoletki także z zawieszką. Jednak te z Lou przyciągają szczególnie. Są pewnego rodzaju rarytasem, ponieważ sa wykonane ręcznie, z prawdziwej skóry oraz pozłacanego srebra. Te marki niewątpliwie zasługuja na miano marki Glamour. Bransoletki posiadają również najwyższej jakościowo rzemyki. Ponadto każda taka bransoletka posiada ciekawe dodatki, np. w formie zawieszki serduszka. Ta biżuteria z pewnością uznanie znajdzie wśród nastolatek, ale także kobiet, które bacznie obserwują co dzieje się w świecie mody.

Bransoletki z kokardką

Aby nie popełnić błędu przy jej zakupie należy znać obwód nadgarstka. Ten fason powinien ściśle przylegać do nadgarstka, na tyle by nie kręciła się wokół niego. Kokardka powinna być zamieszczona na jego szczycie. Jeśli znamy już wymiar możemy przejść do wyboru bransoletki. Pamiętajmy, aby bransoletkę dobrać do ubioru, bo powinna ona idealnie z nim współgrać. Dzięki temu można uzyskać całkiem ciekawy i modny efekt. Bransoletka z kokarda może stanowić mocny akcent w prostym stonowanym stroju, a może być np. zwieńczeniem stylizacji w której panują bufki, falbanki czy rozkloszowany dół stroju. Mi osobiście oba rozwiązania odpowiadają. Uważam za to, że bransoletka z kokardą nie jest dobrym rozwiązaniem do stylizacji znajdujących się gdzieś pośrodku tych o których wspomniałam, a wy co myślicie?

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *