Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Posted by on Mar 21, 2018 in Marki Glamour, Wskazówki modowe | 0 comments

Cindy Crawford została nową twarzą marki Reserved!

Cindy Crawford została nową twarzą marki Reserved!

Cindy Crawford została nową twarzą marki Reserved!

 

Jeżeli jeszcze tego nie widzieliście, to musicie koniecznie zobaczyć — Cindy Crawford jako nowa twarz marki Reserved prezentuje się zjawiskowo. Wybór tej ikony mody jak można się domyślić, nie jest przypadkowy, ta znana na całym świecie modelka doskonale pasuje do nowej kolekcji rodzimej marki, jak również ma wypromować ją na zagranicznych rynkach!

 

„I Love You Cindy” – nowa kampania marki Reserved

 

Jeżeli chodzi o propozycje marki Reserved na sezon wiosenno-letni to oferta jest naprawdę niezwykle ciekawa. Projektanci zaproponują nam powrót do lat 80, kiedy to właśnie kariera Cindy Crawford nabierała największego tempa. W najnowszej kolekcji występują, więc wyraźne nawiązania do ery boombox`ów, lakierów do włosów, jak również klimatu niczym z „Gotowych na wszystko”.

Cała kampania reklamowa, która odbywa się pod hasłem „I Love You Cindy” to takie puszczenie oczka do klientów — ma ona nieco żartobliwy charakter i jej zadaniem jest uzmysławiać klientkom, że moda to również pewnego rodzaju zabawa, która ma przede wszystkim sprawiać przyjemność.

 

Moda wiosna 2018 – co się będzie nosiło?

 

W sklepach Reserved oprócz czarnych marynarek, eleganckich koszul czy klasycznych topów, znajdziemy również ciekawe i niebanalne ubrania nawiązujące do wspomnianych już wcześniej lat 80. Kwieciste tuniki, ortalionowe bluzy, przywodzące na myśl postsowiecką estetykę, a nawet tweedowe żakiety, które kojarzą się z Chanel — wszystko to będzie można kupić w kolekcji wiosna-lato, reklamowanej przez światowej sławy modelkę.

Do prawdziwych perełek można również zaliczyć marynarki z wycięciami na ramionach, spodnie z lampasami czy transparentne parki, które kiedyś chciała mieć każda dziewczyna lubiącą koncerty i festiwalowe klimaty. Reserved swoją nową kolekcją udowadnia, że odzież damska nie musi być nudna i przewidywalna, a wielki powrót do nieco już zapomnianych trendów jest możliwy!

 

Kolory w nowej kampanii

 

Jeżeli chodzi o kolory, to patrząc na nową kampanię z Cindy Crawford, nie sposób nie zauważyć, że projektanci Reserved postawili zarówno na mocne kolory, takie ja żółty czy indygo, ale oferują też coś dla tych nielubiących się tak mocno wyróżniać — chłodne pastele dalej pozostają przecież w modzie.

Co jeszcze będzie można znaleźć na wieszakach sklepów Reserved? Jeansowe kurtki, spodnie z wysokim stanem czy garnitury w prążki oraz ogromne kapelusze, jak widać, każdy z pewnością znajdzie wśród tych propozycji coś dla siebie. Połączenie Cindy Crawford i nowej kolekcji marki Reserved to jak barwna podróż w czasie, której nie można przegapić!

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *